סוגי דיאטות

דיאטות  > סוגי דיאטות > דיאטת חרמון מן
* אין להתחיל בעשיית דיאטה בלי אישור או התייעצות עם רופא מוסמך או דיאטנית קלינית.

דיאטת חרמון מן

דיאטה

קטגוריות של דיאטת חרמון מן:  סוגי דיאטות 

דיאטה

דיאטת חרמון מן
הרזייה מהירה

שתף:
שיתוף דיאטת חרמון מן בפייסבוק
הדפסת דיאטת חרמון מן
המלץ לחבר:
שלח לחבר

דיאטת חרמון מן

דיאטת חרמון מן זוהי דיאטה שפותחה ע"י צמד רופאים- ד"ר רוני חרמון וד"ר אבי מן.
דיאטת חרמון מן מתבססת על הפרדת פחמימות וחלבונים בשילוב דיקור סיני לדיכוי תאבון ורוגע. הדיקור נעשה באמצעות מחטים דקות וסטריליות, המוחדרות לאזור מסוים באוזן ונשארות שם בעזרת מדבקה (מעין פלסטר) למשך שבוע -עד הפגישה הבאה עם הרופא במרכז ההרזיה.

דיאטת חרמון מן משתנה משבוע לשבוע ומותאמת ללקוח באופן אישי וע"פ צרכיו-
למשל חולי סכרת או אנשים אחרי התקף לב וכד'.

איך דיאטת חרמון מן עובדת?

כאמור, דיאטת חרמון מחולקת לפרקים של שבוע ומחזוריות של 12 שבועות, כאשר בכל שבוע ישנו מרכיב מזון בסיסי עליו נשענת הדיאטה. היתרון שלה הוא שניתן לאכול כמויות לא מוגבלות מהתפריט המותר. בנוסף אין הגבלה על שעות האכילה, למשל אפשר בהחלט לאכול בלילה. התפריט אם כן בדיאטת חרמון הוא מאוד חד גוני. בעוד שאנו רגילים לשנות תפריט בין ארוחה לארוחה כאן יש להמתין שבוע שלם עד לקבלת תפריט חדש. מה שעשוי לעודד את הלקוחות של חרמון מן להמשיך את הדיאטה זהו קצב הירידה המהיר במשקל. מדובר על כ-10 אחוזים מעודף המשקל מדי שבוע וכ 20 ק"ג במחזור של 12 שבועות.

תפריט דיאטת חרמון מן

בכל שבוע נבחר מרכיב מזון כגון-בשר, לחם, תפוחי אדמה, גבינות, קורנפלקס, אורז וכד'. את המרכיב ניתן לאכול ללא הגבלה עם ירקות טריים או אפויים.

למשל בשבוע הראשון לדיאטה מותר לאכול את כל סוגי הגבינות עד 5 אחוז שומן- צפתית, לבנה, קוטג' כולל המלוחות, בשילוב עם ירקות טריים.

לדוגמא זהו התפריט המותר בשבוע הבשר:
במשך השבוע ניתן לאכול ללא הגבלה של כמויות!
בשר- בקר, עוף, הודו, פסטראמה - ניתן לבשל בכל דרך מלבד טיגון.
אסור לכלול בשר מעובד כגון קציצות, נקניקיות או נקניקים.
דגים מסוגים שונים כמו טונה, סלמון מעושן, דניס וכו' גם כן ללא טיגון.
תוספת- ירקות טריים. אסור לבשל את הירקות.

בנוסף אסור לכלול בשבוע- שתיית חלב, פירות מכל הסוגים כולל לימון שזהו פרי הדר, במקום זה מותר לטבל בחומץ.

בתום תקופת ההרזיה כאשר מגיעים למשקל היעד, עוברים לתפריט מתון יותר עם עקרונות חשובים כגון שתייה מרובה של מים, אכילה איטית, מודעות לגבי האוכל.
יש לעקוב אחרי המשקל באופן עצמאי ובעזרת הרופא המטפל.

דגשים רפואיים

שיטת הפרדת אבות המזון עוזרת לגוף לפרק את השומן מהר יותר ולכן קצב הירידה במשקל הוא מהיר כמעט כמו בדיאטת כסאח. בדיאטת חרמון מן נכללים כל אבות המזון אומנם בפרקים של שבוע ולכן לא נוצר חוסר מסוים בגוף לכן הדיאטה בטוחה לביצוע.

רמת קושי - קשה

דיאטת חרמון מן היא קשה לביצוע ולו רק בגלל התפריט החד גוני שלה.
קשה מאוד לאכול מרכיב מזון אחד במשך שבוע שלם במיוחד כשיש חגים שונים, שבתות ואירועים ובתוכם צריך לשלב שבוע גבינות או קורנפלקס למשל.

המטופל בדיאטה זו צריך להיות עם משמעת עצמית חזקה מאוד בכדי לא להישבר ולהחזיק מעמד במשך שבוע לאכול בוקר צהריים ערב את אותה קבוצת מזון. במהלך דיאטה זו אין לימוד לשינוי אורח חיים, אלא אפיזודה חולפת של הרזייה מהירה שאחריה לעיתים המרזים מרגישים צורך לפצות את עצמם על השבועות הקשים של הדיאטה.

נכתב על-ידי איילת שער

דיאטה


דיאטההמלצות / סיפורים:  הוסף   קרא הכל  

דיאטה

(1)   עוד לא הבנתי איך מתחילים.. כיאילו אוכלים אותו מרכיב כל היום 3 פעמים במשך תקופה...?

ב. ל.
דיאטה

(2)  אני ממליצה על הדיאטה הזו ל-5 ימים בלבד, ראשון עד חמישי. עשיתי אותה פעם אחת, וירדתי 4 קילו בשבוע, כשהמשקל העודף שלי היה 15 ק"ג, כך הירידה הייתה למעשה יותר מ-10% בשבוע. הדיאטה לא פרקטית בעיני לטווח הארוך, כי היא אכן קשה לביצוע וקשה במיוחד כשאנו מתארחים אצל חברים או יוצאים למסעדה. אבל, היא סייעה לי להתחיל את הדיאטה, ירדתי 4 ק"ג בשבוע וחודשיים לאחר מכן הקפדתי על דיאטה מאוזנת של דיאטנית וירדתי 8 ק"ג נוספים. בהצלחה!

א.

(3)  האם למישהו יש תפריטים של דיאטת חרמון?

מ.


קטגורית סוגי דיאטות

דיאטות, הנו אתר המרכז עבורכן מגוון רחב של סוגי דיאטות. בין סוגי דיאטות לדיאטות ניתן למצוא:
תכשירים להורדה במשקל סוגי דיאטות דיאטניות קליניות דיאטות לילדים ונוער דיאטות לאחר לידה דיאטות לאירועים / דיאטת כסאח ניתוחים לירידה במשקל דיאטות כולסטרול דיאטות להפחתת סוכר דיאטות השמנה טיפים לדיאטה תפריטי דיאטה ועוד מגוון נותני שירות לדיאטות.

האינפורמציה המוצגת באתר דיאטות, התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2016 - (diets101) דיאטות - © All Right Reserved
למעלה מ-24 שנות מצויינות ואמינות